Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Még tanulhatok majd tovább...

Még tanulhatok majd tovább számítástechnikán belül?

Figyelt kérdés
9-es vagyok, és általános gimnáziumba járok. Elrontottam, mert számítástechikára akartam menni, csak már késő volt. Még tanulhatok majd tovább infón belül? 4 ecdl vizsgám van, és értek a géphez, és szeretem is. :)
2012. jan. 26. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokan mennek infóra gimnáziumi érettségivel. Ha reálos vagy, akkor még előnyben is lehetsz. Infón az ecdl olyan alap mint az, hogy le tudod írni a neved.
2012. jan. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, simán mehetsz infós egyetemre!
2012. jan. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak azért aggódtam, mert már aki ilyenkor infón van az tanulja a programozást meg ilyeneket, én meg 4 év számtech tanulás hátrányban vagyok.. És még programozó is lehetek, meg rendszergazda mg ilyenek, ha jól tanulok?:D
2012. jan. 27. 10:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, meg talán indul majd a sulidban info fakultáció :)
2012. jan. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tudnak külön foglalkozni velem, szerintem, mert vannak ismerőseim :D
2012. jan. 27. 11:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit egy átlag középiskolában megtanítanak programozásból 4 év alatt, az az egyetemen kb. 1 havi anyag. Arról nem is beszélve, hogy egyetemen rendesen programozni nem fognak megtanítani, ott csak megmutatják, hogy mik a lehetőségeid és ami érdekel abban önállóan elmélyedsz. Úgyhogy ha érdekel, szabadidődben nyugodtan elkezdhetsz foglalkozni vele.
2012. jan. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!