Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mekkora az anyag/tudásbeli...

Mekkora az anyag/tudásbeli eltérés az Emelt, és a Közép fizika érettségi között?

Figyelt kérdés

A fizika tanárom lebetegedett, és mivel hamarosan érettségizem sürgössen szükségem volt valamiféle január-február körül kezdődő érettségi előkészitőre. Az egyetlen, amit találam az ELTE felkészitője volt ( [link] ). Az egyetlen gond az egésszel, hogy ez emeltre készit fel. Én középre készültem eddig. A kérdésem az lenne, hogy vajon mennyivel nehezebb egy emelt tanfolyam? Valaki esetleg nem tud közép szintre felkészitő tanfolyamról?


A válaszokat előre is köszönöm!


2012. jan. 19. 21:08
 1/2 bensdorp ***** válasza:

A tanfolyamokról nem tudok nyilatkozni, csak a többiről.

Az emelt szintű sokkal nehezebb, mint a középszintű, a lexikális anyagot tekintve is több, de főleg gondolkodni, logikázni, összefüggéseket összerakni kell tudni jobban.

Az mindig csak jól jöhet, ha többet tanulsz-tudsz, mint amennyi kéne! Én évekig emelt szintűre készültem fizikából, végül mégis csak a középszintet választottam, és nevetségesen egyszerű dolgom volt így, simán 100%-os lett. Azt mondom, járj az emelt oktatásra, fakultációra, oldj meg rengeteg-rengeteg feladatot, és a kisujjadból kirázod majd a középszintű érettségit. :)

2012. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Dettó! A több jobb, a kevesebb rosszabb.
2012. jan. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!