Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha politológia szakon végzek,...

Ha politológia szakon végzek, azt a jövőben mennyire tudom hasznosítani?

Figyelt kérdés
Idén érettségizem, és még bizonytalan vagyok abban, hogy mire jelentkezzek tovább. Ha politológia szakra jelentkezem, akkor a jövőben hol tudok vele elhelyezkedni? és a fizetés kb mennyi? Illetve még gondolkodom a pénzügy és számvitel szakon is. Szerintetek?
2012. jan. 18. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=9OYFnuSMXiU


Munkalehetőségek: [link]


Én mindenképp ajánlanék hozzá valamilyen mesterképzést, illetve több nyelv (lehetőleg) felsőfokú ismeretét.


A pénzügy és számvitellel pedig az a "baj", hogy - ha nézted a keretszámokat, akkor valószínűleg te is tudod -, hogy elég nehéz lesz bekerülni.


A személyes tanácsom az, hogy azt válaszd, amelyik érdekel, és reális esélyed van a bejutásra. Tegyél meg mindent érte, és ha bekerültél, tanulj! Használd ki a lehetőségeket, és akkor előbb-utóbb mindennel találhatsz olyan munkát, ami neked megfelel, de CSAK akkor, ha azt helyezed az első helyre.

2012. jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elnézést, az első link ez akart lenni:

[link]

=DDDD

2012. jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!