Lehet egyszerre két OKJ képzést végezni?

Figyelt kérdés
Ráadásul egy intézményben. Jelenleg estire járok, a másik esti vagy levelező lenne. az időpontot meg tudom oldani, az érdekel, hogy lehetséges-e elvileg. Azaz szabad-é. Mindenki mást mond.
2012. jan. 17. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha saját pénzből jársz akkor szerintem igen. Nekik az a jó ha van tanuló. Én is jártam igaz csak egyre.

Az a lényeg, hogy rendesen bejárj, és tanulj. Egyébként nem lehet könnyű kettőt vinni mert sokat kell tanulni, fárasztó, és ezt már komolyan kell venni, ez nem egy szimpla gyorstalpaló mert állami bizonyítványt kapsz.

A lényeg hogy a vizsgák ne ütközzenek.

2012. jan. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem tudok kettőt végezni, mert amit most csinálok, nem erőltet meg igazán, pedig rendesen bejárok és tanulok. A vizsgákkal nem lehet gond, mert mindenből két időpontot kell megadni, így össze lehet egyeztetni. A kérdés az, hogy szabad-e ilyet egyáltalán, mert valaki azt mondja,hogy nem, valaki azt, hogy nincs akadálya.
2012. jan. 18. 00:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudtál? Fizetni kellett érte?
2014. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!