Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Banki szakügyintéző vagy...

Banki szakügyintéző vagy számviteli szakügyintéző?

Figyelt kérdés
Melyiket éri meg jobban tanulni? Melyikkel lehet több helyre elhelyezkedni? Kb mennyit kereshetnek? Aki ilyen szakon tanul írjon pls véleményt hogy milyen ,mennyire nehéz stb :)
2012. jan. 17. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyik se, mert túlképzés van már ezekből régóta. Tanulj valami szakmát, azzal többre mész!
2012. jan. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is elvégeztem a bankit 2 éve,de már akkor is telített volt a piac. így én mentem egyetemre a diploma miatt, így már jobb esélyekkel indulok. elhelyezkedés protekcióval
2012. jan. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Én számviteli szakügyintézőnek mentem a sulimba, ahol jelenleg tanulok. A számvitel nagyon nehéz (bár nem mindenkinek). Én nagyon megutáltam ezalatt az egy év alatt. Túl sok, túl bonyolult. Persze ez emberfüggő. Most lehet választani, hogy melyiket akarom véglegesen elvégezni. Inkább átmegyek bankra, bár tudom, hogy az elhelyezkedési lehetőség felettébb kicsi. Ha utána nem találok szakmát, arra is vannak már ötleteim. Időközben rájöttem, hogy valami olyanba kell fognom, ami kézzel foghatóbb, és amiben igazán jó vagyok. De most már nem hagyom abba, egy évem ne menjen kárba.

Sok Sikert!

2012. máj. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!