Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szlovákiából vagyok Budapesten...

Szlovákiából vagyok Budapesten szeretnék tanulni, nálunk nincs matek éretségi, valamilyen főiskola ahol nincs matek (vagy ha igen akkor nem nehéz)?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 14:47
 1/4 bánomisén ***** válasza:

Miért nem szlováknak születtem...? :-)


Ami nem matek, vagy matekkal kapcsolatos szak (fizika, kémia, stb.), ott nincs matekoktatás, vagy ha mégis, akkor nem rázós.

2012. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát:) de azt hiszem hogy gimibe van ott magyarból, szlovákból, német/angol, matek, bio/földrajz. de nálunk nincs. Én vállalkozóiba járok ott magyar, szlovák, német/angol, ekonómia/könyvelés/menedzsment/marketing (az utolsónál 30 tétel mind a 4 magába foglalja). Amugy volt 1.,2.,3.,matek heti 2 óra most, 4. nincs is matek!!:))
2012. jan. 10. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Könnyebb lenne, ha leírnád, mégis milyen irányban gondolkozol.
2012. jan. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát már nézelödtem ami úgy érdekelne az a turisztika-vendéglátás:sajna azt hiszem ide kell matek, kommunikáció médiatudomány, és most láttam andragógia..csak azt még nem tudtam elolvasni mit jelent..vagyis milyen szak :)) hát némileg ezekbe mást még nem láttam olyan érdekesett!:)
2012. jan. 10. 17:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!