8. -os vagyok, megvan az iskola körülbelül hová szeretnék menni. De nemtudom hogy azon belül melyik szak? (többi lent. )

Figyelt kérdés
rossz a családi háttér..talán ezért de nagyon érdekel például a pszichológia..(régebben például lelkész szerettem volna) és én debrecenbe a refibe akarok menni továbbtanulni..és van 2 szak, és nemtudom eldönteni.. biológia vagy humán(magyar)..ha valaki mondjuk a humánra megy, az lehet pszichológus? vagy csak a biológia? vagy hogy van ez?:) megköszönném a segitséget.
2012. jan. 7. 17:52
 1/1 anonim válasza:

Ha pszichológus szeretnél lenni, akkor mindkettőből érettségizned kell, az egyikből emelt szinten legalább.

Azt tanácsolom, menj humán tagozatra, főleg ha azt szereted. Nekem a töri sokkal jobban megtanulható mint a biosz.

2012. jan. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!