Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » OKJ-s képzésre mikor kell...

OKJ-s képzésre mikor kell jelentkeznem ha ősszel szeretném elkezdeni a tanfolyamot? Ugye nem akkor kellett amikor az egyetemekre is?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

De, akkor kellett!


Viszont van aug. végén pótfelvételi. Én is akkor jelentkeztem. Pont most végzek :)

2009. máj. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
május-júniusban is szoktak indítani okj-s tanfolyamokat,ezt a képzést indító iskolánál/cégnél kell megérdeklődni...
2009. máj. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

"ősszel szeretném elkezdeni a tanfolyamot"


Szerintem őt ez nem érdekli...

2009. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez nincs nagyon összefüggésben a rendes felvételi időpontokkal,én már csak tudom,hiszen OKJ-s képzésre járok ősztől(szeptember közepétől).Ebbe az iskolába augusztus végéig lehetett jelentkezni.
2009. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

Gratulálok a leszavazóknak... én adtam az egyetlen helyes választ!


AKKOR KELL JELENTKEZNI? MIKOR AZ EGYETEMRE. ÁLTALÁBAN AUG. VÉGÉN VAN PÓTFELVÉTELI!


Kedves Utolsó... én jun.4-én teszem le az utolsó szakvizsgát... ÉN is tudom hogy kell jelentkezni.


De látom manapság csak csökött agyú "leszavazgatók" járnak erre az oldalra!!! :))))

2009. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Te szerintem felsőfokú szakképzésre jársz,nem OKJ-sre.
2009. máj. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, had tudjam már én, hogy mire járok...
2009. máj. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
áhh,jolvan,de én is arra járok,szóval nekem is igazam van.
2009. máj. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem késtél le róla ne aggódj!! Egész nyáron, még augusztus végén is szoktak hirdetni, a pótfelvételik környékén. Én is augusztusban jelentkeztem az enyémre. De az újságban folyamatosan lehet találni ilyen hirdetéseket pl az érettségik körül is sok volt.

Felsőfokú szakképzéseket is lehet találni szerintem az egyetemek körül de tudtommal ez nem OKJ.

2009. máj. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3.válaszoló! Neked is igazad van, de az egy másik eljárás az iskolák belső már meglevő tanulóinak szól szerintem te erre gondoltál. Amennyiben középsuli hirdeti meg ott az érettségizőknek szól az a korábbi időpont mert ők mindig elsőbbséget élveznek felvételnél a külsős jelentkezőkkel szemben. Ha nem telik be a létszám a belsősökkel akkor jönnek az újsághirdetések, hogy szerezzenek külsős hallgatókat is. Ezek jelennek meg ált. tavasszal-nyáron.
2009. máj. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!