Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idén nem vettek fel a kívánt...

Idén nem vettek fel a kívánt egyetemre, de újra megszeretném próbálni, de hogyan jelentkezzek?

Figyelt kérdés

Tehát májusban érettségiztem, szép eredménnyel, de mivel nincs nyelvvizsgám és emelt szintűt sem csináltam, ezért nem tudtak felvenni.

Májusban emelt szinten szeretnék érettségizni. Az Oktatási Hivatalba fogok majd ezért bemenni. Előreláthatólag lehet tudni, hogy kell e érte fizetnem?

A másik kérdésem pedig az lenne, hogy amikor az egyéb dokumentumokat be kell küldeni, gondolok itt elsősorban a korábbi bizonyítványmásolatokra, hiszen van akinek a választott tárgya éppenséggel a rajz. Tehát azokat tavaly hitelesítette az osztályfőnök. Aláírta, lepecsételte. De mivel már nem járok gimibe, elég csak a szimpla másolat?

Köszönöm előre is a segítséget!


2011. dec. 25. 16:17
 1/2 anonim válasza:

Ha újra érettségizel valamiből,főleg ha emelt szinten elég jól meg kell fizetni. Több 10 000 .pontosan nem tudom mennyi.

és ELÉG A MÁSOLATA .

2011. dec. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2011. dec. 25. 16:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!