Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki hány ponttal számol az...

Ki hány ponttal számol az érettségi javító útmutatók tudatában?

Figyelt kérdés
és szerintetek ez elég lesz? sztem idén nőni fognak a ponthatárok egy átlag 20-30 pontos emelkedést érzek. pedig nagyon nem lenne jó
2009. máj. 12. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 94%-os infom van előrehozottan és 90% körüli matekom, ez duplázva:

94x2=188 + 90x2=180 ==>368 pont Ahová jelentkeztem első helyen (BCE gazd. info 390 pont)

Nyelvvizsgám nincs, mert nem volt rá pénz... Így jártam, mehetek szegedre, ahol szintén gazdinfo 182 pontos felvételi küszöbbel...

2009. máj. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mármint most arra gondolsz, hogy a felvételihez hány pontom lesz?

Mert akkor szerencsére nekem nem kell az idei - még bizonytalan - eredményemmel totózni, tavaly tettem előrehozottat két tárgyból, amik nekem pont jók ahhoz a szakhoz, ahová menni akarok.

Tavaly csináltam két 90%-os eredményt, az ugyebár 360 pont, és van még 80 plusz pontom, azaz 440 pontom lesz, én nem tartok attól, hogy ez nem lesz elég, a tavalyi ponthatár a választott két szakomnál 399 pont vol (mindkettőnél), én nem hiszem, hogy keményen 41 pontot emelnének rajta.

2009. máj. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló! Ha nem tudtál nyelvvizsgázni (anyagi okokból), akkor nyelvből miért nem tettél emelt érettségit? Az is plusz pont.
2009. máj. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak akkor kap rá pluszpontot, ha felvételi tantárgy. Max ha meg lett volna a 60%, akkor kapott volna érte nyelvvizsgát. De vszínűleg nem magára a vizsgára nem volt pénze, hanem pl különtanárhoz járni....

Elsőnek: Fel a fejjel, Szeged az ország egyik legjobb városa:) Bár én elfogult vagyok (én is oda készülök), de nem hiszem h hátrányod lesz az ott kapott diplomával:)

2009. máj. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kicsit off, de szerintem is elég szemétség h nyelvvizsga ennyi előnyt jelent, mert tényleg marha sokba kerül megszerezni egyet, ha az ember nem egy nyelvzseni. Jó persze úgyis jön majd azzal vki, h otthon is lehet tanulni nyelveket magunktól...de azért a legtöbb embernek ez nem így megy.
2009. máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De azért ha 20-30 pontot nő felkötöm magam:(
2009. máj. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és mi a véleményetek arról hogy idén végez az első nulladik csupa nyelvvizsgások akik még kitudták váltani a 100%os emelt szintű érettségijüket..szval nem csak a jelentkezők száma de "minősége" is nő
2009. máj. 13. 15:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!