Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fontos a továbbtanulási nyílt...

Fontos a továbbtanulási nyílt nap?

Figyelt kérdés
Van egy suli ahova majd tovább szeretnék menni tanulni és lesz nyílt nap. Most ezzel kapcsolatosan szeretnék kérdezni. Fontos ez a nyílt nap? vagy mire jó?
2011. nov. 22. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Megnézheted az iskolát, betekinthetsz az iskolai életbe, 1-2 órára beülhetsz. szerintem jó dolog... :)
2011. nov. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. nov. 22. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem ülhetsz be előadásra vagy szemináriumra, akkor nem sok értelme van..

Én kétszer voltam, az első alkalommal megtekinthettük az órákat, az rettentő érdekes volt.

A második alkalommal csak vmi komplex felvételiről szóló előadást hallgattunk végig, amiben nekem tulajdonképpen semmi újat nem mondtak. Órára nem engedtek minket, valamiért nem szerveztek ilyen programot... tök felesleges volt úgy elmenni.

2011. nov. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nyílt nap az legalizált lógás. Semmi értelme, de nem kell aznap iskolába menned. Nálunk is csak lógásnak tartották a tanárok. Minden iskola nagyjából ugyanúgy működik, minek megnézni, hogy miként unják ott magukat az órán?
2011. nov. 23. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!