Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova menjek tovább tanulni?

Hova menjek tovább tanulni?

Figyelt kérdés

Légy szíves h olvassátok el végig!!!:DDD

Mert most vagyok 7.-es és már gondolkozok h hova menjek tovább tanulni. Anyukám, azt mondta h menjek állatorvosnak, mert jól is keres meg szeretem az állatokat is. Apukám is ugyan ezt mondta. Mondta anyukámnak az ismerőse h menjek állatorvosnak. Már mondta a sógorom is h ha ennyire szeretem az állatokat menjek állatorvosnak. Mondta a nővérem is h aki ki bírja tapogatni h a kutyájának hány kölyke fog születni az menjen állatorvosnak (6-ott tapogattam ki h annyi fog születni a kutyámnak és két nap múlva annyi született, az egyik oldalon 2 volt a másik oldalon meg 4 volt, és így tudtam h annyi fog születni:))!:D Meg én tényleg jó munkának tartom az állatorvos szakmát meg szeretnék is az lenni. De hogyan kezdjem el? Hova menjek tanulni h állatorvos legyek? Mondta a nővérem h oda menjek ahol ő volt a Kert.-be (Unghváry László Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola), és amikor érettségizek akkor pedig menjek a biológia szakhoz (vagy nem tom h most mit is mondott). De nem tudom h hova kéne tovább tanulnom h állatorvos lehessek!!! Tudom h oda a bioszt kell tudni a kémiát meg a fizikát. A bioszból 4 vagyok a kémiából pedig szépen mentem lefelé 5,4,3 így vannak a jegyeim és pénteken TZ lesz:S Én azt szeretném h 5-ös legyen!:) Meg még mit kell tudni h jól?

Köszi előre is a válaszokat!:D


2011. nov. 16. 11:09
 1/3 bánomisén ***** válasza:
Szent István Egyetem Állatorvos-tudományi Kar.
2011. nov. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos a kerdesed, az a baj, hogy nagyon fiatal vagy. :) Addig meg hidd el, ezerszer fog ez valtozni, egyre tobb szakmat ismersz fel, hivjak fel ra a figyelmed, igy egyre tobb kozul kezdesz el valogatni. Nem hiszem, hogy komoly elhivatottsagod lenne meg ebben a korban, de, ha tevedek, hat kivanom legy nagyon jo allatorvos! A kerdesre valaszolva, en inkabb gimnaziumot javasolnek, ha lehet real szakos gimit. A kemiara nagyon figyelj, mert nagyon nehez, a biosz szerintem konnyebb, de ahogy mesz elore az idoben, annal nehezebb lesz az is. Ezekbe fektess sok energiat. Mindezek mellett gondold at, hogy mennyire fogod birni, ha mondjuk egy tehen fenekebe kell "matatnod" (mert kell am ilyet is!) vagy, ha el kell altatnod egy kiskutyat/kiscicat. Ezekhez sok lelkiero kell, ezeket is vedd szamitasba.
2011. nov. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)))
2011. nov. 16. 12:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!