Milyen volt a mai angol érettségi?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
enyhén szólva is nevetséges...egy kezdő is megírta legalább 4-esre..vicc volt az egész...
2009. máj. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem volt nehéz. Nem értem mi ez a sok kérdés, h hány ponttól kettes. Eláshatja magát a föld alá, akinek csak kettesre sikerült.
2009. máj. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Engem a második szövegértés kiakasztott, de egyébként szerintem sem volt nehéz.
2009. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
A "papírcetlis" szöveget teljesen elbasztam..:S:S
2009. máj. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem azt én is.
2009. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Én a magnót :S abból is a másodikat, az oroszost
2009. máj. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
én a hallot szövegből csak az elsőt tudtam,a többit nem igazán értettem.süket vagyok hozzá.a madaras is eléggé nehezen ment,de összességében könnyű volt
2009. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem vagytok sehol... Én a cetliset is, meg a hallásos 2.-at is elcsesztem, kb úgy ahogy volt.( meg még pár dolog). :S :D
2009. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Én 3 éve érettségiztem,de a magnót szinte minden évben elrontja a fél csoport.Én napi 3 órát hallgattam angolul amit csak lehetett,de még ma is olyan rossz a hallásom angolból,hogy nem értem mit makognak.Érdekes mert a japánt megértem.Lehet azért van mert az angolok olyan monoton hangon beszélnek...hmmm
2009. máj. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!