Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az angol írásbeli feladatsor...

Az angol írásbeli feladatsor pontszámai hogyan vannak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 14:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. máj. 7. 14:45
 2/6 anonim ***** válasza:
A reading, listening, writing 33-33 pont, a use of English 18, ez összesen max. 117. A szóbelin még 33 szerezhető.
2009. máj. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Acrab válasza:

Az igaz hogy minimum 10% -ot el kell érni;

külön-külön mind a 4 részből ??

(Mármint a reading, listening, writing, use of részekből...)

2009. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, én úgy tudom, h az a minimum amit el kell érni. De ez mindenkinek sikerül. Gondolom te sem a kettesre hajtasz :P
2009. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem egyenként kell a négy részből, hanem az írásbeliből összesen. Akár úgy is, hogy az egyik részből nem írsz semmit.
2009. máj. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Acrab válasza:

Igen, időközben megtaláltam a 10% idevonatkozó szabályát:

" * A középszintű idegen nyelvi vizsgákon az olvasott szöveg értése, az íráskészség, a nyelvhelyesség és hallott szöveg értése együttesen egy vizsgarésznek számít (írásbeli), ezért a 10%-os szabály az együttes eredményre vonatkozik.

* Emelt szinten a 10%-os szabály minden vizsgarészre külön-külön vonatkozik."


Tehát igen, középszinten nem kell aggódni -e szerint, a 10%-ot az egészből nézik.

[Off.: Egyébként nem, nem arra... :D Csak föl vetődött nálunk ez a kérdés, és szerettem volna korrekt választ találni rá.]

2009. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!