Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy mondjam el az otthoniakna...

Hogy mondjam el az otthoniaknak akik biznak bennem, hogy ott akarom hagyni a fősulit mert nem látok benne semmit és nem is érdekel amit tanulok?

Figyelt kérdés
Ja és egyébként már el van baszva az egész sulim mert lusta vagyok mint állat és nem sikerult csak nagyon kevés dolog.
2009. máj. 7. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:

És mik a terveid a suli abbahagyása után? Munka?

Ha elmondod, hogy abbahagyod a sulit kell, hogy legen valami terved a későbbiekre. Így biztos, hogy könnyebben fogják fogadni.

Nem élhetsz a szülők nyakán 30 éves korodig...

2009. máj. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ilyen stílusban adod elő biztos lehetsz abban,hogy hasonló stílusban reagálnak.


De igaza van az előttem szólónak. Arról van csak szó,hogy nem ezt akartad és tudod mit akarsz helyette? Vagy egyszerűen élsz bele a világba és majd a következő is ilyen elb..szott lesz? Mert ilyen nem érdekel amit tanulok és fogalmam sincs mit akarok hozzá állásással jó eséllyel indulsz az anyucin apucin élősködős táborába.

De ha vannak konkrét terveid elképzeléseid és nem kib...szott lusta állat akarsz lenni akkor jó eséllyel számíthatsz a benned bízók támogatására bármit döntesz is.

2009. máj. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hány éves a suli és hol tartasz??

Másik szakra sem mennél helyette?? Vagy mi az ami érdekel? Ahhoz tanulj szakmát, könnyebb ha olyat tanulsz, ami érdekel ( pl autószerelés, kozmetika, PL! )

2009. máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem folytassad. mer azt hülyeség hogy nem látsz benne semmit mer mindig is fontos lesz a papir a kezedbe. na csá
2009. máj. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mikor otthagytam a tisztiiskolát akkor voltam ilyen helyzetben mint Te most!Pedig Élenjáró jelvényt is kaptam,tehát jól is tanultam.Mikor anyám megtudta ki akart tagadnia családból!!Veled ellentétben azonban nekem addigra volt egy lakatos szakmám.

Ha van elképzelésed a hova továbbról akkor hagyd ott--ha nincs akkor vidd végig ahogy egy férfihoz illik.Az idő igy is úgyis halad és egy diploma a zsebben az önbizalmat ad.

Most vagyok hatvanéves és még mindig azt mondom hogy jól döntöttem mikor kiugrottam a seregtől!Igy lettem egy kitünő szaki akinek a munkájának volt becsülete!

Ha katonatisztként élem le az életem énis az alkeszok népes táborát gyarapitanám mint azok akikel egyszerre húztunk surranót.Ritka léha és céltalan életű banda--nagyon kevés kivétellel.

Lustának lenni meg jóóó!!Az azt jelenti hogy szereted az életet és igényed van annak élvezetére.De nefelejtsd el hogy jobb ha megteremted hozzá az alapokat és akkor a jólvégzett munka tudatával dölhetsz hátra --Mondván::Ez jó mulatság ,férfimunka volt !!!

2010. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!