Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen Honfoglalo-hoz hasonló...

Milyen Honfoglalo-hoz hasonló játékok vannak még?

Figyelt kérdés
Olyan internetes (lehetőleg online) játékot keresek, ami hasonlít a Honfoglalo-hoz, amin egymás ellen lehet válaszolgatni a kérdésekre.
2009. máj. 3. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

A Travian

[link]

Kicsit bonyolultabb, mint a Honfoglaló

2009. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Érdekes kérdés egyszer feltettem egy hasonlót egy más oldallal kapcsolatban....mindjárt figyelmeztettek a reklámért ....sok van de vajon lehet-e ideírni ajaj megint bajt csináltam kérdésre kérdéssel válaszoltam
2009. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a klánháború hasonló a travianhoz

[link]


vagyunk páran a szlovák szerveren is.

2009. máj. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem a secondorb a kedvencem.

Ebben is kell kvízkérdésekre válaszolni, és lehet egymás ellen is játszani kvízt.

Aranyos ingyenes online városépítő stratégiai játék, rengeteg lehetőséggel. Lényegében a travian, simcity, honfoglaló van összegyúrva, meg kiegészítve.

itt találod meg: [link]

2009. aug. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!