Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdaságinformatikus - oda...

Gazdaságinformatikus - oda járókat kérdezem: szerintetek jelöljem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Hogy milyen tárgyakat szeretek? Hát nem sokat.

Szerettem az infót, de hamar leérettségiztem belőle (első év után), és ezennel vége is lett a karrieremnek, egyébként mi csak office és mozzila nvu használatot tanultunk a suliba, amihez szerintem.. nincs ember, aki nem ért. Szerettem volna programozást is tanulni, de a környéken nincs tanár, aki infót emelt szinten oktatna.......

Szeretem a matekot, ebből egy jó középszintre számítok, úgy 90% felett.

Szerettem az angolt, de abból is megvan már a nyelvvizsgám, meg az érettségim is, ahogy németből is. Középszint persze csak, emeltezni nem fogok semmiből, mert nem merek, ne akarjon senki rábeszélni :)


Első helyre a MÜTF gazdálkodás és menedzsment szakját jelölöm be (igen, MÜTF, nem BGF, nem érdekelnek leszólások), de tovább nem jutok. Érdekel a gazdasági pálya, akárhogy is nézem. Gondolkoztam gazdaságinfón, de ott pedig programozni kell. Én meg azt nem tudom. Olvastam persze itt az oldalon, hogy megtanítanak rá meg minden, de hát azért.. ha valaki semennyire nem ért hozzá, nem hiszem, hogy egyszeri elmagyarázásból megérti.


Szerintetek lenne értelme a BGF gazdaságinformatikus szakját jelölni, vagy hagyjam meg a programozni tudóknak? Normális válaszokat várok, és legfőképp olyanok véleménye érdekel, akik EZEN A SZAKON tanulnak. Köszönöm! :)


2011. szept. 27. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem Informatikusnak csak akkor kezdj el tanulni ha tényleg akarod is csinálni. Én /igaz nem odajárok/ most vagyok középiskolás, emelt szinten tanulok informatikát 3 éve, ebből 2 éve prog.ot is. Igazából ide úgy kerültem, hogy szülök erőltetek bele én nem akartam. Most emiatt kinlódok heti 8 prog.on. Egyrészt nem is vagyok benne valami ügyes, másrészt úgy megutáltaták velem az informatikát, hogy arra nincs szó. Minden egyes órán megbántam, hogy idevettek fel erre a szakra, és minden óra végére megfogalmazódik az a kérdés, hogy miért erre a szakra jöttem. DE csinálni kell mert nem mehetek át más szakra...

Szóval hogyha nem tudod hogy érdemes-e vagy kicsit is bizonytalan vagy benne inkább ne.

17l

2011. szept. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Uh. Le is beszéltél. Köszi a válaszod, és gondolj arra, hogy már nincs sok hátra, és legalább emelt infód lesz (50 pluszpont meg ártani nem tud), kitartást! Én meg keresek egy másik B tervet :)
2011. szept. 27. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!