Koleszokról vélemények?

Figyelt kérdés

Koleszosok, milyen élményeitek voltak (vannak) a koliban. ha lehet, inkább olyan kolikról írjatok, ahová a jobb sulikbál járnak be. Középsulis leszek.

Árra (kb), étkezés (vega vagyok, nem tudom hogy kapnék-e húsmentes menüt), közösség milyen, kimenőkre lennék kíváncsi. meg ami eszetekbe jut.

köszi


2011. szept. 17. 10:46
 1/1 anonim válasza:

Teljesen kolesz függő! 3 koleszban laktam, 4év alatt és meg kell hogy mondjam, mindenhol más szabályok uralkodnak, más szokások, stb...

Az első koleszomat nagyon szerettem, 9-ig kimehettünk, 10-kor volt takarodó, de nem volt nagy szigor, simán ki lehetett szökni. Kaját rendesen kaptunk és szobatársaimat is szerettem.

Az uccso kettőről már nem mondható el ugyanez. Tanulmányi eredményt néztek, és ha romlott, nem volt kimenőnk, a házi feladatot ellenőrizték. Ha késtem, (akár 10percet) büntetés járt. Enni alig kaptunk és túlzsúfolt volt a szoba.

Tehát, remélem szerencséd lesz.Koleszoknál nem lehet általánosítani!

Mellesleg, lehet jobb lenne megbarátkoznod az állatokkal,mert nem fognak külön vegetáriánus menüt késziteni neked, ebben biztos lehetsz...

2011. szept. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!