Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakra mennétek továbbt...

Milyen szakra mennétek továbbtanulni a helyemben?

Figyelt kérdés

3-as 4-es tanuló vagyok.Érettségi eredményeim:

magyar: 54%

matek: 47%

történelem:47%

német:46%

földrajz:68%

De olyat ajánljatok amivel el is lehet helyezkedni.

kérlek segítsetek köszi


2011. szept. 9. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Ember! Mi érdekel?
2011. szept. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

pld doki, jogász, közgazdász, logisztikus, műszaki menedzser, szociálpedagógus, óvónő, gyárigazgató, vadakat terelő juhász


Honnan tudjam, hogy neked, mihez van affinitásod?

2011. szept. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bocs teljesen igazad van.

Mi érdekel?

Pénzügy és számvitel,kereskedelem és marketing,gazdálkodás és menedzsment,nemzetközi gazdálkodás,nemzetközi tanulmányok,de érdekel a földtudományi vagy a sima földrajz is de inkább a közgazdasági szakok érdekelnének.

2011. szept. 9. 15:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen érettségivel, képtelenség bekerülni közgázos szakokra. Ha mindenképp ezt akkor érettségizz újra...
2011. szept. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Amit írtál az 1 kivételével mind közgáz. Sajna oda elég magasak a pontok, ilyen érettségivel.... ehhez nyelvvizsga/szociális alapú plusz pontok/emelt érettségi kell, hogy kihozhass belőle valamit.


Mérnökszakokra mehetnél, de az elég nehéz ha nem vágod a matekot/fizikát.


Egyébként a pénzügy-számvitelt csak ajánlani tudom. Eléggé tanulós szak, ha érdekel az ilyesmi akkor ez éri meg a legjobban.


A nemzetközi gazd, gazdmen, turizmus stb. nem éri meg. Az elsőt megjártam, most menekültem át psz-re, ugyanis nem akarok diplomával utcát seperni. Persze ez csak az én véleményem, nem vagyok elfogult, csak láttam amit láttam.

2011. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Levelezőn gondoltam ott nem olyan magas a ponthatár
2011. szept. 9. 18:18
 7/8 A kérdező kommentje:
De ha így is felvennének levelezőre akkor újra érettségizni felesleges nem?
2011. szept. 9. 18:26
 8/8 A kérdező kommentje:
És szerinted az segít valamit ha épp most megyek pénzügy és számvitel tanfolyamra de ez középfokú vagy azt nem tudom hasznosítani?
2011. szept. 9. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!