Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Filmművészetin hangmester...

Filmművészetin hangmester szakra kell valami előképzettség?

Figyelt kérdés

Elolvastam az egyetem honlapján a felvételi vizsga menetét. ( [link]

Úgy néztem, hogy nagyjából zenei ismereteket, kreativitást, meg hasonlókat néznek, de a 3. fordulónál azt írja, hogy a jelentkezők "mozgóképes hangelemzésre vonatkozó feladatot" kapnak. Igazából erre vonatkozna a kérdésem, hogy ha van egy kis érzékem hozzá, akkor meg tudom szerintetek csinálni, vagy ehhez tanulnom kell valamit?


És van valami feltétel az érettségivel (tantárgyakkal) kapcsolatban? Mert ilyeneket nem találtam...


2011. szept. 4. 15:41
 1/1 anonim válasza:
ez engem is nagyon érdekelne.. tudsz amúgy vmi infót? mert olyan sok a gyik-es válasz, hogy már nem igazán látom át
2013. jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!