Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 17 éves vagyok, de nem tudom...

17 éves vagyok, de nem tudom milyen szakmát válasszak, hogy MO-on meg tudjak élni belőle?

Figyelt kérdés
Főiskolát már annyira nem szeretnék. Eszem alapján el tudnám végezni, de nagyon sok diplomás munkanélküli van, nem akarok beállni közéjük a sorba. Szerintetek milyen szakmával lehet manapság kezdeni valamit? Légyszi azt ne írjátok, hogy ezt nekem kell éreznem, meg nekem kell huzalmam lennie bármihez is, mert pl. szívesen lettem volna tanár, de folyamatos leépítések vannak, szóval esélytelen lenne megélni belőle..Légyszi olyanokat írjatok, ami szóba jöhet, attól függetlenül h én milyen vagyok vagy mihez lenne huzalmam. Köszönöm!
2011. aug. 31. 08:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Igazából ebben így válság idején nagyon nehéz tanácsot adni. Nem csak a diplomás munkanélküli a sok, alapból sok a munkanélküli.Nagyon kevés a munkalehetőség. Már az 50 legkeresettembb szakma sem mérvadó... az én szakmám pl ebben benne van és mégis munkanélküli vagyok vele.


Tényleg neked kell átgondolni mire vagy képes és mire vállakozol. akkor nagyot nem csaldhatsz.. de senki nem tudja neked garantálni pl,hogy ápolóként mnidg lesz munkád... és jó béred, vagy ugyen ez lömüvesként stb.. Ezt ne várd tőlünk.

2011. aug. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!