Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A felvi.hu-n még mindig azt...

A felvi.hu-n még mindig azt írják, hogy 5000 forint fizetéisi hátralékom van, pedig határidőn belül átutaltam! Még mindig dolgoznak az adatokon?

Figyelt kérdés
Pótfelvételire jelentkeztem, de még mindig ezt írja ki! Aggódok, mert hétfőn hirdetik ki, hogy mi a helyzet! Nem szeretnék lemaradni 1 évet csak azért, mert esetleg a bankos, műkörmös "maca" elgépelt valamit! Van, akinek még ezt írja ki?
2011. aug. 26. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen nekem is még olyan, kb 1 hete én is írtam már ki ilyen kérdést akkor még mindenkinek kiírta ezt.

Remélem nekem sem lesz bajom ebből mert akkor igencsak ideges leszek.

2011. aug. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem szimplán hívjátok fel őket, hogy tisztázzátok mi a teendő esetleg, bár most már hétvége van szóval nem biztos, hogy foglalkoznak ilyesmivel.
2011. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!