Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 22 év felett fizetni kell...

22 év felett fizetni kell bármely típusú OKJ-s képzésért?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 07:29
 1/8 anonim ***** válasza:

ha első szakma akkor estin nem

de nekem az egyik helyen azt mondták h bár novemberben 23 leszek, de még elkezdhetem nappalin is ingyen

van AHOL 22-t mondanak van ahol 23-at nappalira



de az biztos h 22(23) felett estin INGYENES!


ha első szakma

2011. aug. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Második szakma sajnos és 23 évesen akar menni az illető
2011. aug. 26. 08:00
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha fizet akkor 23 évesen mehet egyáltalán? Mennyibe kerül egy képzés hozzávetőlegesen ha fizetni kell? (-tól,-ig?) Vagy 22év a feltétel és felette már menni sem lehet?
2011. aug. 26. 08:08
 4/8 anonim ***** válasza:
22 (némely helyen 23) év felett már csak estire mehet, nappalira semmiképpen sem. A költségek pedig változóak, ezt az adott iskola vagy oktatási központ oldalán kellene megnézni. De ahogy én nézegettem, olyan 40 ezer Ft a minimum egy félévre! A max. akár százx-ezer is lehet! De persze az összeg függ a szaktól is!
2011. aug. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha második szakma akkor semmiképpen se ingyenes

estin se



intézménytől függ az ár


határ a csillagos ég


de láttam már 50.000ért is OKJ-t


attól is függ h 1 v 2 éves képzés

2011. aug. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A korhatár 22 de ha év vesztes akkor 23.

Alapítvány által támogatott képzőhelyeken ingyenesen lehet tanulni még estin is.

A sima legtöbb helyen megtalálható okj-s képzőhelyek pedig fizetősek estin, levelezőn akármennyi idős vagy akárhány szakmával, csak a nappali első szakma illetve az 1. sor a kitétel.

2011. aug. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

de azt javaslom h mielőtt kiválasztasz végleg egy sulit (mert pl olcsó) kérdezősködj itt vagy más fórumokon


sokszor nagyon hasznos tippekkel látják el az embert

és csomó bajtól megkímélheted magad

2011. aug. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ - van olyan ami csak fizetősbe van
2016. jún. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!