Valaki hallott valamit a Soterline oktatási központról?

Figyelt kérdés
Elszeretnék kezdeni egy tanfolyamot, ami nem kevés pénz lenne, és érdekődök hogy valaki hallott-e esetleg visszajelzést róluk?
2011. aug. 18. 22:24
1 2
 11/13 petercreative válasza:
0%
Csak pénzlehúzás. UNIÓS pénzek megszerzése a cél. Nem adnak információkat. Vakon vagy a levegőbe! A tanárok tényleg jópofák ez igaz (mivel fizetést kapnak), de a képzési anyagot Én is fel tudom olvasni ppt-ről :) Nem hiába mondják. "Aki ért hozzá csinálja, aki nem, az oktatja" :) Lehet, hogy lesz egy papírod, de tudásod nem sok. Nem ajánlom, csak azoknak, akiknek a cégük kifizetik már meglévő munkahelyükön. (mert ott is támogatást kap :) ) De kicsi az esélyed állásra, ha munka miatt tanulnál, hiszen ömlenek ki az egyetemekről a szakképzett fiatalok (némelyik 2 nyelven is beszél), akik éhbérért elvállalnak mindent. A TE OKJ-s papíroddal maximum mást csinálhatsz :) Csak kihasználják a munkanélküli embereket! Szerencsére Én időben észrevettem, hogy gyenge (elavult) a képzés és gyenge az apparátus, ami mögöttük van. De ez az Én véleményem. Ha van kidobott pénzed, akkor havi fizetést vállalva próbáld ki őket és lásd saját szemeddel. Ennyit Nekem is megért.
2015. márc. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Igen, én tájékozódtam a honlapjukon, és azt a következtetést vontam le, hogy valószínűleg ott fogyatékosok dolgozhatnak. Mert nyilván, ha valaki el akar végezni valamilyen OKJ-s képzést, akkor több iskolát is megnéz, hogy milyenek az árak, mennyi ideig tart a képzés, stb. Ki az az idióta, aki a tripláját akarja kifizetni egy szakmáért???? Konkrétan én a sokadik OKJ-somat akarom megszerezni, a szociális ápoló gondozó képzést néztem ki, amit ott 650.000 -ért kínálnak, másutt viszont 200.000-ből el lehet végezni. Nem értem, hogy lehetnek ezek a képzők ennyire hülyék. Valószínűleg nem akarják, hogy oda járjanak hozzájuk, mert nem piacképesek, de ezt még egy óvodás is tudja, ha körülnéz, hogy nyilván én nem fogok egy terméket triplájával többért adni, mert akkor nem veszik meg. Nem? Csak azt tudom erre mondani, hogy fogyatékosok, és aki beiratkozik oda, az vagy milliárdos, akinek 650.000 Ft annyit jelent, mint másnak 2 Ft, vagy totál hülye.
2016. szept. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom senkinek. A tanfolyamszervezők nagyon lekezelőek, úgy bántak velünk mint valami taknyos gyerekkel. A tanárok pedig az oktatás helyett inkább sztorizgatnak, a csoportunk nagy részét meg is buktatták a vizsgán. Vannak azért jó iskolák is, mert volt szerencsém azóta elvégezni egy tanfolyamot máshol is.
2019. máj. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!