Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 3 - 3,5-ös átlaggal felvehetne...

3 - 3,5-ös átlaggal felvehetnek egészségügyi szakközép-vagy szakiskolára? (főként a szegedi Kossuth Zsuzsába)

Figyelt kérdés
a matekom 2-egyedül de a többi 3-as és 4 es- jövőre felvételizek
2011. aug. 17. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
fel, de akkor legalább nyolcadikban húzz rá, hogy ne legyen kettesed, és hármasból is kevés. Inkább a négyeshez legyél közelebb, mint a hármashoz :)
2011. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ha a nyolcadik matek nem sikerül ..van esélyem?
2011. aug. 17. 14:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Van, ha a többi jó lesz :) mondom, a lényeg, hogy az átlagod közelebb legyen a négyeshez meg a hármashoz. Meg mondjuk megnézhetnéd, hogy tavaly (idén) mennyi volt a felvettek átlaga, azt hiszem, van ilyen Hova tovább? könyv, és abban benne szokott lenni, gondolom, majd nektek is lehet venni a suliban, azt érdemes, bár lehet, hogy a neten is fenn van. Minden attól függ, hogy mennyien jelentkeznek és milyen átlaggal.
2011. aug. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi:))
2011. aug. 17. 14:44
 5/9 A kérdező kommentje:
jah és te a Kossuth ba jársz - jártál??
2011. aug. 17. 14:48
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
simán. református gimnáziumba pár osztálytársam 2,8-as meg 3-as átlaggal ment. Minden hülyét felvesznek már szakközépbe is. Jó vannak kivételek, de egészségügyibe am. sem akarnak sokan menni. Szakiskolába meg tényleg mindenkit felvesznek. Szted, akik buktak általánosba ők hova mennek?
2011. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
előző, szakiskolákról hallottál már? oké, hogy sok olyat felvesznek gimibe, szakközépbe, akit nem kéne, de azért ne mondd nekem, hogy 2-es, bukott tanulók gimnazisták lesznek.
2011. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én refis voltam 4 évig és azt vettem észre, hogy az alattam lévő évfolyamokra egyre több az olyan felvett diák, akiknek több volt a 2-es a bizonyítványukba, mint a 4-es. Sőt, abban az évben, amikor ballagtam volt olyan is, hogy az illető osztályismétlésre bukott 7.-be és simán felvették a refibe. Pedig állítólag egy nagyon erős és komoly hírű gimnázium... nah erről ennyit.
2011. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kösz
2017. nov. 14. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!