Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi kell a hozz hogy játék...

ChrisMix kérdése:

Mi kell a hozz hogy játék grafikus legyek/játék tesztelő? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az szeretném tudni mi kell ahhoz hogy grafikus legyek játék grafikus pl:a EA-nél?és azon belül játék tesztelő is egyben vagy van olyan szakmával pl: grafikus és közbe grafikai dolgokat csinál de közbe tesztelni is kell?!
2011. aug. 15. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Programtervező informatikus / mérnök informatikus. Gondolom én... De, hogy EA-nél...sok szerencse, magas képzettség, nyelvből és programozásból.
2011. aug. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ de még várok ..

Értem és milyen iskola végzettség?És mennyire kell tudni a matekot mert az nem az erősségem,?!

2011. aug. 15. 21:18
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Matekot?Kb a legjobbaknál is jobban...
2011. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
iskolai végzettséget meg leírtam első hozzászólásomban.
2011. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem is tudom :/ lehet nem leszek grafikus,mert a matek betesz
2011. aug. 15. 21:23
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Biztos nem leszel grafikus, mert a matek betesz
2011. aug. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor leszek más amihez nem kell annyira a matek
2011. aug. 15. 21:58
 8/11 anonim ***** válasza:

Grafikushoz művészeti érzék és hajlam is kell a kreativítás mellett. Ha nem vagy ilyen beállítottságú, amely ráadásul virtuális szintű térlátással egészen magas szinten rendelkezik, akkor nem fogsz tudni hozzáállni a modelltervezéshez, de egyébként semmihez sem.


A matek meg alap, egyetemes szinten, mivel rengeteg mindent kell számolni a fizika törvénye szerint is, hogy az általad készített grafikai modell hogyan viselkedik a programozák által létrehozott rendszerben.


Egyébként a teszernek semmi köze az egészhez, mert akkor is lehetsz teszter, ha egyszerűen játszol a játék béta verziójával és megdobod a fejlesztőcsapatott egy emaillel, hogy mégis mi a pálya a hibákkal.

2011. aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm!


Van érzékem hozzá :)

2011. aug. 16. 17:34
 10/11 Csodó Roland válasza:
Heló Szerintem menj el grafikus tanfolyamra! Neked elképzelésed kell hogy legyen például egy karakterről a többi a programozók dolga, hogy amit te megalkottál azt ők életre keltsék!;) A matek az ő dolguk neked max méreteket kell tudnod:) (ha csak grafikus akarsz lenni akkor fantázia szükséges és az hogy érts a képzőművészethez:) Baromság az, hogy a grafikusoknak egyetemes szinten kell a matekot érteniük:D:D:D:D
2013. máj. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!