Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az andragógia alapszaknak...

Az andragógia alapszaknak melyik iskolákban van fesztiválszervező/rendezvényszervező szakiránya?

Figyelt kérdés
Az egyik kérdés alatti válaszok közt találtam, hogy több helyen van ilyen lehetőség. Köszönöm előre is!
2011. aug. 11. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A felvi.hu szerint egyiknek sem,de te is utána tudsz keresni az említett oldalon.
2011. aug. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is ott kezdtem, de én sem találtam ilyesmit. Viszont a válaszoló biztosra írta, azért gondoltam, hogy megkérdezem. A Kodolányi János Főiskola honlapja szerint, viszont a művelődésszervező szakirányon lehet ilyesmi rendezvényeket szervezni.
2011. aug. 11. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Az andragógia szak művelődésszervező szakirányával természetesen szervezhetsz rendezvényeket is.


Részlet a szakleírásból:

"A művelődésszervező szakirányon végzettek előtt kulturális és közösségszervező feladatok állnak. A kulturális intézményrendszer működésének ismeretében arra készülnek fel, hogy településeken, kistérségekben kulturális és közösségfejlesztő projekteket tervezzenek meg, és megfelelő tudással rendelkeznek ezek megszervezéséhez, lebonyolításához is. Általánosságban azt is mondhatjuk, hogy a művelődésszervezők segítik a kulturális, művészi és tudományos értékek közvetítését, és ehhez teremtik meg a szükséges szervezeti hátteret. "


Rendezvényszervező szak csak OKJ képzésben létezik. Így szerezhetsz kulturális rendezvényszervező vagy Rendezvény- és konferenciaszervező szakképesítést.

2011. aug. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a Kodolányin egy szakirány van a művelődésszervező


az pedig erre jó:(az oldalukról másolom)


"Kiket várunk az andragógia szakra?


akik érdeklődnek a rendezvénymenedzsment, a fesztiválszervezés, a könyvkiadás, a médiamenedzsment, a kulturális turizmus, a produceri, a múzeumi-levéltári szakma, valamint a műkereskedelem iránt.


tehát a műv.szervező szakirányban ez benne van

2011. aug. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. aug. 12. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!