Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közgázt érdemes elkezdeni 30...

Közgázt érdemes elkezdeni 30 évesen? El fogok vele tudni helyezkedni? Jelenleg gyeden vagyok, bölcsészdiplomám van.

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Hát a közgáz még mindig jobb, mint a bölcsész. A mekis/kfc-s bölcsészkedésen túl ha elvégzel egy gazdasági szakot tovább léphetsz a Tesco, Cora, Auchan árufeltöltői menedzser pozíció felé. Szép életcél. Ezzel csak azt akarom demostrálni, hogy munkát nem nagyon találsz, mert Dunát lehetne rekeszteni a közgázos szakemberekkel. Arról meg ne is álmodj, hogy azért mert van egy porontyod nem kell tandíjat fizetni!!! Rajtad is leverik jogosan a min. 200 E félévente, mert már van egy diplomád... és gondolom a bölcsészkedéssel nem tudsz elhelyezkedni, ezért nézel új szak felé...
2011. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Már megint egy okoskodó gyökér, akinek köze nincs a munkaerőpiachoz, meg úgy lényegében semmihez.
2011. aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha van rá időd, pénzed, és energiád akkor nyugodtan vágj bele. Hiába sok a közgazdász, de mondjuk pénzügy-számvitellel szerintem még mindíg el lehet helyezkedni.
2011. aug. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

annyi bírom mikor ilyenek idejönnek akiknek fogalmuk sincs semmiről de azért mondják a hülyeséget mert azt hallottál valahol.. persze mikor valakinek sokáig mondják az ilyeneket, lehet hogy egy idő után el is hiszi..


mindenképpen megéri közgázra menni ha valami jó szakra mész, pl pénzügy számvitelre. nehéz elvégezni, de kapkodni fognak utánod. viszont kizárólag akkor ha tudsz legalább egy nyelven, ha nem akkor bizony a diploma is felesleges..

2011. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gazdaság és menedzsment szakra vettek fel, ezt érdemes lenne?
2011. aug. 3. 17:38
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Pffff
2011. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15%
2 diplomás munkanélküli
2011. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem rossz, én erre a szankra járok, most végeztem az első évvel. Viszont a pénzügy és számvitel jobb szerintem, én másodszorra arra mennék. Egyébként meg ehhe a szakhoz nagyon jó nyelvtudás is kell, általában felsőfok! (általában angol vagy német)
2011. aug. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!