Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mehetek e még ingyenes OKJ-s...

Mehetek e még ingyenes OKJ-s képzésre?

Figyelt kérdés
szóval 2007 szeptemberbe elkezdtem egy gazdasági menedzserasszisztens képzést, ami 2 éves volt, mivel nem sikerült a 2 év alatt megcsinálnom a nyelvvizsgát (vagyis csak a szóbelit mert az írásbeli megvan) így nem mehettem szakvizsgázni.szóval arról végül is nincs papírom. Ezután megcsináltam egy gyógymasszőr tanfolyamot a munkaügyi által ami 10 hónapos volt (azonosító száma 52 726 01.... stb.) és most nem tudom, hogy mehetek e még OKJ-s képzésre amit az állam támogat, vagy amiért megcsináltam a gyógymasszőrt így amiatt nem. Köszönöm válaszotokat, remélem értelmesen fogalmaztam!
2011. aug. 2. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Na szóval lényegében a 2 éves felsőfokú vizsgád nem lett meg.


A gyógymasszőr tanfolyam gondolom középszintűnek számít, így ha erre épülően van felsőfokú képzés, tehát szintet emelsz vele, akkor ingyenesen tanulhatsz majd.

2011. aug. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem, szóval csak ha a gyógymasszőr képzésre épülően tanulok tovább akkor ingyenes, és ha én teljesen más témájú szakmát szeretnék tanulni akkor nem ingyenes?
2011. aug. 2. 11:13
 3/3 anonim ***** válasza:
A két egymás után elvégzett képzésnek egymásra kell épülnie én úgy tudom. :).
2011. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!