Meddig ingyenes az OKJ-s szakmák megszerzése?

Figyelt kérdés

Mindenki mást mond. Valaki szerint 23 éves korig bármennyi okj-s tanfolyamot el lehet végezni ingyenesen, mások szerint pedig csak 1-et, a többiért pedig fizetni kell.

Melyik igaz ebből? Valaki magyarázza el hogy is van ez légyszi.


Előre is köszönöm a segítséget.


2011. aug. 1. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy 21 éves korig ingyenes és csak egy tanfolyam.


De ha utánanéznél...pláne ha már van egy, amelyiket kinézted magadnak, akkor azt nézd meg, hogy ott mit írnak.

2011. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első OKJ-s tanfolyam ingyenes 22 éves korig. De, ha nincs OKJ-d az Atalantában 1-2 szakot 22 éves kor után is ingyen lehet elvégezni (de ez tényleg csak 1-2 szakmára igaz, és más iskolákban ilyen "kedvezményt" nem láttam).
2011. aug. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Abban az évben kezdhetsz utoljára ingyenesen tanévet, amelyikben töltöd a 23. életévedet. Ezenkívül csak az első ingyenes, a többiért fizetni kell. Tehát ha 21 éves korodra már lesz egy ingyenes okj-s végzettséged, akkor hiába vagy 23 év alatt, nem mehetsz második ingyenesre.
2011. aug. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak, hogy alátámasszam az írásom:

[link]

2011. aug. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!