Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz egy angol...

Mennyire nehéz egy angol középfokú érettségi?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 22:49
 1/7 anonim válasza:
100%
a középszintű érettségi kb olyan színvonalú mint egy alapfokú nyelvvizsga.
2009. ápr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nagyon könnyű
2009. ápr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
tényleg rohadt könnyű,nem kell félni tőle:)
2009. ápr. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy kinek. Mert amúgy egy vicc, de láttam már másokat megszenvedni tőle.
2009. ápr. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon könnyű volt, és emellett segítettek is a tanárok. Abból tuti nem buksz meg.
2009. ápr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
szerintem könnyű.. én most érettségiztem angolból, előrehozottat tettem, és előtte csináltam meg középfokú nyelvvizsgám, az lényegesebben nehezebb volt. Az érettségi sokkal könnyebb, 88 %.os lett. Szerintem nem kell félni tőle, még a leggyengébb angolosoknak is sikerül egy gyenge h hármast elérni.
2009. júl. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Figyelj! Én letettem az angol középfokú érettségit úgy, hogy egyáltalán nem tudok angolul! Csak ilyen babaszinten, hogy cat meg dog meg one, two, three, meg ilyenek!XD

Én olyan béna vagyok angolból, hogy nevetséges, és 4-esre megcsináltam ezt a középfokút:-D

2010. júl. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!