Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki tud, olyan intézményt,...

Valaki tud, olyan intézményt, ahol indul munkavédelmi technikusi képzés Nyíregyházán?

Figyelt kérdés

A tűzmegelőzésnél elíndult a Perfektnél meg nincs annyi jelentkező. Az idén feltétlenűl el kellene kezdenem.

Köszi!


2009. ápr. 7. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

parancsolj (Google a legjobb barátod....)

2009. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hja bocs, nem olvastam végig... Nyíregyháza, de tuti így is találsz valamit....
2009. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ezt két helyet tudom én is!

A Tűzmegelőzés kb. félévente indít, a perfektnél nem tudom miét nem megy!?


Voltál a Perfektnél 6.-án?

Hány ember kell még!

2009. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen voltam, de a 19 emberből sajna csak 5-en jelentek meg. Nekem ez a suli lenne az ideális, mert sokkal olcsóbb, mint a többi.
2009. ápr. 14. 09:26
 5/5 anonim válasza:

Sajnos már 2 éve ezt hajtják..

Egyébként nekem is ez lenne a jobb.... érdekes a Tűz...cég félévente, évente tud indítani.

Tavaly a Perfektes "főnök" azzal jött hogy majd intenzív reklámhírdetésekkel próbálkoznak..

Most is megy perfektes hírdetés, de érdekes módon MV. technikusi képzésnek se híre se hamva...

Gondolom nagyon be akarják indítani...

2009. ápr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!