Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Főiskola mellett van idő...

Főiskola mellett van idő felkészülni nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Földrajz szakra vettek fel, de nem ezt szerettem volna igazából, viszont azt hallottam, hogy ebben a suliban intenzíven, ingyen felkészítenek nyelvvizsgára az első évben. Így arra gondoltam, hogy elkezdem a sulit, megcsinálom a nyelvvizsgát, s jövőre újra jelentkeznék oda, ahova most nem vettek föl, ezt meg abbahagynám. Ez vajon kivitelezhető? Lenne elég időm készülni? Azért választanám ezt a lehetőséget, mert egyébként nem lenne pénzem rá, hogy nyelvet tanuljak, így nincs túl sok választásom. Viszont félek, hogyha nem sikerül, akkor benne maradok egy olyan dologban, amit nem tudok olyan nagy lelkesedéssel csinálni...
2011. júl. 28. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szorgalmi időszakban bőven van időd készülni rá, vizsgaidőszakban meg mindegy, hogy egyel többször öltözöl-e ki...
2011. júl. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Természetesen megoldható bár attól függ, hogy most milyen szinten áll a nyelvtudásod, mert volt sok csoporttársam, akiknek 3 év alatt sem sikerült, de ha szorgalmas vagy akkor menni fog.
2011. júl. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!