Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Meg van határozva, hogy hány...

Meg van határozva, hogy hány éves korig jelentkezhetek nappali tagozatos képzésre?

Figyelt kérdés
Pótfelvételin jelentkeznék felsőfokú szakképzésre. Az érdekel, hogy jelentkezhetek nappalira, vagy 23 évesen már csak levelező tagozatra kerülhetek be? (már van végzettségem, tehát nem első képzés lenne)
2011. júl. 26. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Középiskolai rendszerűnél igen, max 23. éves korodig lehetsz nappalis, felsőoktatásnál viszont nincs ilyen. A fsz-ek nagy részét felsőoktatásként szervezik, valószínű, rád sem vonatkozik a korhatár.
2011. júl. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen bekerülhetsz! Természetesen.
2011. júl. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha főiskolára vagy egyetemre jelenkezel felsőfokú szakképzésre akkor bekerülhetsz akár 40 évesen is! Tehát itt nem a kor a fontos hanem a pontok száma,ha megvan a megfelelő pontod (140 pont minimum) akkor bekerülhetsz.
2011. júl. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is fsz-re mentem gimi után, idén végeztem és nagyon sokan már nem az első végzettségüket szerezték, volt köztünk, aki 29 volt mikor végeztünk:)
2011. júl. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, akkor tehát elméletileg még 70 éves koromban is jelentkezhetnék nappali költségtérítéses felsőfokú szakképzésre, jó tudni. :)
2011. júl. 26. 15:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!