Milyen szakot válasszak?

Figyelt kérdés
Jelenleg művész suliba járok díszítőfestő szakon,amit nagyon szeretek.Ez is érdekelne, de foglalkoztatnak még a gyerekek és a fiatalok helyzete is...velük való kapcsolatteremtés...komunikáció...szeretnék nekik segíteni...velük foglalkozni:D Segítsetek létszíves...milyen szakot és esetleg iskolát tudnátok ajánlani?:D
2009. ápr. 4. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
felsőfokon művkar, illetve btk-n a szocmunkás ami még neked való ezekből az ismérvekből kiindulva
2009. ápr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Főiskola, rajz-ifjúságsegítő, ha azt úgy lehet párosítani. Bár utóbbival nemigen lehet elhelyezkedni. Rajz-művelődésszervező szakpár viszont biztosan van. További ötletem: Nem tudom, az új rendszerben megteheted-e, hogy az egyetemi kommunikáció szak mellé felveszed a főiskola rajz szakot (mert az csak ott van), 5-10 éve még lehetett ilyet csinálni.

Ha jól rajzolsz, érdemes lenne valamilyen grafikus-tervező iskolát elvégezned, ez pénzbe kerül, de úgy hallottam, ezzel lehet kreatív állásokhoz jutni.

Azt tanácsolom, ha van Benned művészi tehetség, semmiféle józan érv (pénzkeresés, munkaerőpiac) ne hagyd veszni, ragaszkodj hozzá, hogy legalább egy szak a tehetségedhez, képességeidhez, kedvedhez, és ne a "rideg valóséghoz" igazodjon :)

2009. ápr. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!