Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem igazán értem a pontszámítá...

Nem igazán értem a pontszámítást. Lehet pár kérdésem? Segítettek? Beírogattam a pontszámítóba a várt pontjaimat, de mindig annyira kevés jön ki, hiába 80-90% körülit írok.

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 19:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt nem érettem eddig. Nagyon köszi:)
2011. júl. 15. 20:23
 12/15 anonim ***** válasza:
És azt, hogy az egyes szakokra való jelentkezéskor miből lehet duplázni azt hol nézhetem meg?
2011. júl. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Felvi.hu-n.
2011. júl. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
felvi.hu-n minden fenn van, azon belül pedig azt hiszem szakok és képzések címkén belül lesz. Tehát fel lesz tüntetve, hogy az adott szakra mely tantárgyakat fogadják el, azokból kell kettőt választani, mert van, hogy több is lehetséges. Pl bölcsész szakokra (a legtöbbre) elfogadják, a magyart, törit, idegen nyelveket, infot, de jogra csak a magyart és a törit, ahogy ezt már korábban láthattuk is :)
2011. júl. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sikerült ez a "duplázás" meg a többletpont? Nyelvizsgáért mennyi jár? Szeretném egy 100-assal megemelni a pontjaimat és újra felvételizni ugyanarra a szakra,amire most fizetősként járok. Köszönöm!
2013. jan. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!