Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki jelentkezett az ELTE IK-ra?

Ki jelentkezett az ELTE IK-ra?

Figyelt kérdés
proginfóra? miért jelentkezettek az ELTE-re? miket hallottatok róla stb.? Hány pontotok van?
2011. júl. 9. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:

A legjobb haverom már gy éve oda jár. Azért ode az ELTE mert azt hitte az könnyebb mint az OE vagy a BME. Hát elég nehéz nem mondom. Ő a programozást szereti és azokból szín 5 ös és szinte unja az órákat úgy tud mindent. De persze azért mert mindent ért és csak ha mutatnak neki egy új dolgot 5 perc alatt használni tudja és érti. De egy józan eszű embernek tök kínai. Még a feladat szövegében se volt egy angol szó se:S De készülj fel nagyon sok lesz a matek, hiszen az előző neve a szaknak matematikus programozó volt. Legtöbben a matekkal szoktak csúszni.

Amúgy 386+25 pontja volt vagy hasonló. Nem tom a nyelvvizsga mennyit ért vagy ér.

2011. júl. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:) ilyesmire számítottam....:) én amúgy már 2 éve idejárok:)
2011. júl. 9. 11:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ide jelentkeztem, 345 pontom lesz, eléggé nehéz, jártam már az ELTére és info volt a minorom, az se volt kutya, bár akkor még egyáltalán nem értettem a programozáshoz :)
2011. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én alkalmazott matematikusként végeztem, de nem tanítottak meg programozni. Úgyhogy visszamentem az egyetemre, programtervező informatikus mesterképzésre. Nagyon nehéz.
2011. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!