Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A keretszám csökkenés miatt...

A keretszám csökkenés miatt változni fog költségtérítéses/állami helyek aránya?

Figyelt kérdés
Amelyik szakra jelentkeztem ott a felvételi tájékoztató szerint az irányszám maximum 120 fő idén. Tavaly nem tudom mennyi volt, de 111 hallgatót vettek fel. Idén csökkent gazdasági területen államilag támogatott tanulók keretszáma, ettől függetlenül ugyanannyi hallgatót fognak felvenni csak többet költségtérítéses képzésre?
2011. júl. 8. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha már egyszer a felvételi kiadványban megjelent egy keretszám, akkor az a hivatalos. Idén annyit fognak felvenni, a csökkentés (ha csökkentik) jövő évtől lesz.


Ha 120 vehető fel, akkor azért vettek fel 111-et, mert ha 1 ponttal alacsonyabb lett volna a ponthatár, akkor már 120-nál több embert kellett volna felvenniük, amit nem tehetnek meg.

2011. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
120 hallgatót vettek fel öszesen. ebből hetvenet állami képzésre. a kérdésem az, hogy lehet hogy idén pl 50 lesz állami 60 pedig költség?
2011. júl. 8. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Az idei keretszámokat hol találom? Gondolom felvin, de ott sehol sem találtam
2011. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]


itt válaszd ki a sulit és ott le van írva

2011. júl. 8. 21:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!