Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik tantárgyat válasszam a...

Melyik tantárgyat válasszam a földrajz mellé? Tanár leszek.

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 12:02
1 2
 11/18 anonim válasza:
0%
Szerintem ne menj tanárnak ! Csak sajnálni tudom azokat a diákokat, akiket Te fogsz tanítani arra tárgyra, amit egy nonémes internetes oldalon ajánlottak alapján választottál. Ha csak ekkora a lelkesedésed menj el krumplit szedni. Tanítani nem csak abból áll, hogy ledarálom az anyagot. Ha a diák nem érzi mögötte az igazi tudást, lelkesedést, ne adj' isten hivatástudatot, akkor soha nem leszel jó tanár. Rossz tanárokból meg már elég sok van. Természetesen a tanácsokat adó válaszolók jóakaratát nem kérdőjelezem meg.
2011. júl. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nem internetes ajánlás alapján választottam a földrajz szakot, hanem mert érdekel már ált. isk. óta és azt szeretném tanulni a jövőben is!!!

Honnan tudod, hogy rossz tanár lennék?! Nem ismersz és ítélkezel!

A kérdés nem az volt, amire te éppen válaszoltál!

2011. júl. 12. 09:40
 13/18 A kérdező kommentje:
nos? :)
2012. jan. 30. 22:42
 14/18 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Szerintem a biológiát vedd fel a földrajz mellé, mert a mai (velem egy idős)gyerekeket egyre jobban érdekli a természettudomány. Én most felvételiztem. És a 8. évfolyamon az "A" és "B" osztály 75%-a bioszra megy (legalább is szeretne bejutni arra a szakra, mert túljelentkezés van mindenhol ahol csak biosz van)Remélem tudtam segíteni.
2012. febr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ráadásul kevés a biosztanár mindenhol!

15:55-ös voltam

2012. febr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
fizika, kémia ez mind-mind kihalófélben lévő tantárgy:)
2012. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Csak ezeket a tantárgyakat lehet? Nem lehet

etikát vagy kommunikációt?

2013. márc. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hasonló problémával küzdöttem, de most felvételin én is egy nagyobb óraszámú tárgyat választottam mellé. Persze olyat, amilyet szeretek és érdekel is.

Így végül föci-matekra és föci-németre adtam be:)

2013. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!