Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Távoktatáson tanulok, jövőre...

Távoktatáson tanulok, jövőre végzek, ezen képzési forma megnevezése szerepelni fog a diplomámban? Jövőre szeretnék belevágni egy másik szakba, de ezt már levelezőn, állalmilag támogatva, lehetséges?

Figyelt kérdés
Távoktatáson kötelező volt fizetni a féléveket, hiába volt jó az érettségim. Ha jövőre jelentkezem egy egyetemre, lehetek-e államilag támogatott levelező tagozaton (van olyan)?
2009. márc. 28. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Én levelezőn végeztem el az első szakot, és nem szerepel a diplomán, így a távoktatás sem fog, szerintem. Az első diplomám költségtérítésesként szereztem (műszaki info), és most államilag finanszírozottan tanulok mérnöktanár MA szakon, szintén levelezőn, Dunaújvárosban. Tehát van ilyen, ha nem is sok.
2009. márc. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2009. márc. 28. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!