Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyit keres egy gyógyszerész?

Mennyit keres egy gyógyszerész?

Figyelt kérdés
Vagy egy asszisztens, nem tudom h menjek e az egyetemre vagy elég csak elvégezni egy asszisztensi képzést?Bár én csak nagyon drága képzésekről hallottam.Vissza jön az ára?
2009. márc. 27. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom, de nagyon jól keresnek az átlaghoz képest a gyógyszerészek, főleg, ha magánpatikájuk van. Barátnőm nővére gyógyszerész, barátnőmnek idegenforgalmi végzettsége van, de mégis mindig irigykedik a nővérére, hogy milyen jól keres.
2009. márc. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10%
Azok a gyógyszerészek keresnek jól akiknek magánpatikájuk van vagy elmennek gyógyszerismertetőnek. Azok meg akik beosztottként dolgoznak egy patikában nem sokkal keresnek többet a szakasszisztenseknél, jó mondjuk az egyetemi diploma többet ér. Egyébként a gyógyszerész és szakasszisztens között nincs sok különbség, kb. u.azokat a feladatokat látják el (szakasszisztens kiadhat gyógyszert is). Ja, és tapasztalatból mondom, van gyógyszerész a családunkban.
2009. márc. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A "sima, mezei" gyógyszerész is sokat keres. A kezdők általában 200ezerrel kezdenek, ami folyamatosan emelkedik persze. Ez a magyarországi viszonyok között jónak számít, hiszen mégiscsak kezdő. Külföldön, például Norvégiában havi 1-1,5 millió Ft-nak megfelelő összeget kapnak a kezdő (!!!) gyógyszerészek. Emellett minden frissen végzett gyógyszerészre kb. 4 álláslehetőség vár Magyarországon.
2009. jún. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!