Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért nem tudom megváltoztatni...

Miért nem tudom megváltoztatni az e-felvin az adatomat?

Figyelt kérdés
Mivel kicseszett velem a némettanár és a beígért jegy helyett egyel rosszabbat adott meg, szeretném a tanulmány pontoknál a németet kicserélni vmi másra. Az e-felvin viszont nem látom ezeket az adatokat. Minden mást látok, de azt, hogy milyen év végi eredményeket írtam be, nem tudom. És sztem elrontottam az egyik tantárgynál. Evileg azt is meg tudom változtatni nem? Most két 5ös helyett két 4es lesz bent, ami nem lenne vmi jó. Nekem a német ugyanis az ötödik választott, mert az angolt választottam a nyelvnek, de nem volt jó ötlet. Úgy volt h megadja az ötöst, pedig nem. :S Előre is köszi.
2011. jún. 22. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha akkor nem volt meg az évvégi eredményed, akkor nem kellett volna beírni... Amúgy hívd fel őket...
2011. jún. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

megaLOL...


Hallod, egy summa cum laude diplomát nem akarsz megelőlegezni magadnak egy önéletrajzban?

2011. jún. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem megelőlegezett év végi eredményeket írtam be gyökerek, hanem a tavalyit. Valamint azt, hogy melyik tantárgyakét szeretném beszámítani. Esetleg ha gondolkodnátok is... azt mondjuk megköszönném.
2011. jún. 22. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a tavaly évvégen kapott jegyeket írtad be, hogy tudta volna a német tanárod megváltoztatni őket?
2011. jún. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ti teljesen hülyék vagytok. Gondolkozzatok, és ha meg nem tudtok választ adni a kérdésre, csak visszakérdezni, akkor ne válaszoljatok. Most kezdjem el magyarázni, hogyan megy a felvételi?! Előre kell jelezni, hogy melyik tantárgyakat szeretnéd beleszámíttatni. És a német nem úgy jött össze ahogy előre terveztem. Ezért kéne megváltoztatni. Egyébként a rendszer nem is engedné, hogy előre írj be jegyeket. Szal van még valaki aki szeretne kérdést föltenni a kérdésemhez?
2011. jún. 23. 11:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!