Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógyszertári asszisztens...

Gyógyszertári asszisztens OKJ-s képzésen mennyire erős a kémia?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez a képzés, ezért jelentkeztem, frissen érettségiztem, azonban kémiám nem igazán volt. A matekhoz sem nagyon értek, ezért félek egy kicsit, de természetesen a nyáron elmennék magántanárhoz.


Ezért érdekel, hogy ha mondjuk megtanulom a kémiát olyan szinten, hogy egy középszintű érettségit jól le tudnék tenni vele, az elég hozzá? Vagy nézzük inkább emelt szinten?


2011. jún. 21. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyum gyógyszertárban dolgozó barátnője szerint nem nehéz (ő gyógyszerész), így ha nem vesznek fel MA-ra, lehet én is ebbe fogok belevágni.
2011. jún. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én most fogok végezni és nyugi szinte semmi kémiai sincs benne. Az elején vettük úgy az alapokat, de csak ennyi.
2011. jún. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hú, nagyon köszönöm a válaszokat :) csak a számolási nehézségeim miatt aggódtam, de ennek ellenére azért átnézem nyáron az alapokat mindenképp, mert a nehézség ellenére érdekel. :D
2011. jún. 21. 20:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig a szerves kémia ismerete szerintem alapvető a gyógyszertári szakasszisztensnél.
2022. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, hogy 11 éves a kérdés, amúgy kémiából mindig hülye vó'tam, de a szerves kémia az valami más, az nagyon ment, abban van rendszer.
2022. jún. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!