Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova tudnák felvételizni igy...

Hova tudnák felvételizni igy nyáron történelem szakra!?!

Figyelt kérdés
Kárpátaljai vagyok, és elszalasztottam a télen való jelentkezést Magyarországra, mert szerettem volna itt tanulni , de nem jött össze!hova tudok még igy (juniusban) jelentkezni egyetemre? Nagyon fontos lenne, értelmes válaszokat kérek!
2011. jún. 20. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos Júniusban már nincs felvételi. Augban szoktak pótfelvételis szakokat hírdeteni az egyetemek.. de ezek csak költségtéítéses szakok általábaqn.. vagyis elég borsos a tandíjuk. Várj a követekző évig vagyis februárig és próbáld meg újra. Vagy ha gazdag vagy akkor jöhet a kiválasaztott egyetem pótfelvételije ha van törin.
2011. jún. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aki nem magyar állampolgár, az nem is mehet államilag támogatott szakra, nem?
2011. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elég szomorú! :S Amúgy , de , én úgy tudom hogy az elszakitott területeken élő magyar felvételiző , ha Magyarországon tanul, az állam támogatja! De...igy már :S
2011. jún. 20. 18:52
 4/5 anonim ***** válasza:
A kérdést ugye csak véletlenül írtad el?
2011. jún. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a pontahtárok kihirdetése után néhány nappal van a pótfelvételi. azok a szakok hirdetik, ahol maradt még hely. ott egy szakot lehet megjelölni, és csak fizetős formában.
2011. jún. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!