Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A felvételinél arra jár...

A felvételinél arra jár pluszpont, ha külön élek a szüleimtől?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Meg arra is, ha 10 centinél hosszabb a hajad.
2011. jún. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Miért, a tudásodnak van köze a családi hátteredhez? Erre majd a szociális lap benyújtásánál kell hivatkozni, igazolod (az igazolást az önkormányzat állítja ki és számlákkal - amelyek a nevedre érkeznek), hogy valóban külön élsz.

Falnak futok az ilyen kérdésektől - miért élveznél előnyt, csak azért, mert külön élsz... nem is értem (eleve azzal sem értek egyet, hogy azért kap valaki plusz pontot, mert pl rokkant. Oké, szoc alapon kapjon rá, de ne azért vegyék fel egy egészségessel szemben, mert ő rokkant - gonoszan hangzik, de miért előny a rokkantság/árvaság stb?!)

2011. jún. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
55%
Hát ha az erettségin ilyen válaszokat adsz mint ez a kérdés,akkor tuti a bukásod!!!!!
2011. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kizárt, hogy ezért jár, vagy legalábbis így nem hiszem. Mert én most nagyjából úgy értelmezem, hogy egyszerűen nem otthon élsz, hanem pl albiban :D na de komolyra fordítva a szót, tudsz kicsit konkrétabban beszélni erről? tehát teszem fel kiskorú vagy és árvaházban élsz, de ismered a szüleidet?
2011. jún. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
természetesen NEM! mégis miért járna? max ha felvettek, szoctámot kaphatsz majd a sulitól, ha önellátó vagy.
2011. jún. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi az egyetlen normális válaszolónak.

Nem értem, hogy miért kell bunkózni, csak hallottam valahol, és érdekelt, hogy igaz-e. Én sem értek egyet azzal, hogy miért van több joga a tanuláshoz annak, aki cigány, vagy a szülei 8 iskolásak, de ettől még nem rajtam kell bebizonyítani, hogy semmi jólneveltség nincs bennetek.

2011. jún. 21. 17:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!