Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jár valaki pszichológia...

Jár valaki pszichológia szakra? Hogy sikerült elérnie azt a magas ponthatárt? (Jövőre én is arra szeretnék jelentkezni)

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia én nem pszichológiára, de tudom a titkot, kitűnő bizonyítvány, és viszonylag jó érettségi, illetve olyan érettségi amit ha megduplázol szépet kapj belőle, igazság szerint nem vagyok humános, de sztem a legfőbb a magyar és a töri, egyik se nehéz sztem csak fenék kell hozzá

sok sikert!

2009. márc. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Baratnom igy csinalta:


volt egy nyelvvizsgaval anno kivaltott 100% emelt angolja, meg minden masbol kozepszinten joval 90% fele erettsegizett, ev vegi jegyei (a fontos, szamito targyakbol) 5-osok voltak. Emellett felsofoku nemet nyelvvizsgaja volt, ami 50 pluszpontot ert neki.

2009. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én pszichóra járok, és 5(!) pont kellett volna az állami támogatotthoz. Pedig 9.-től kitűnő voltam mindenből, van 1 nyelvvizsgám, csak nincs emelt szintű érettségim :(

Ha oda akarsz menni, ajánlom, hogy te valamiből emeltet rakj le! :D Egyébként melyik egyetemre akarsz jelentkezni?

2010. jan. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!