Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezek közül melyikkel járnék...

Ezek közül melyikkel járnék jobban?

Figyelt kérdés

Logisztikai műszaki menedzser asszisztens

CAD-CAM informatikus

Magasépítő technikus

Gépgyártástechnológiai technikus


2011. jún. 13. 11:53
 1/10 Zoliol ***** válasza:
az 1 vel és a 3 al
2011. jún. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Zoliol ***** válasza:
2-al és negyedikkel(a logisztikai meneddzsert neláttam
2011. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
oksi, én is ezzel a kettővel szimaptizálok, csak nem tudok dönteni, pedig már kéne lassan...
2011. jún. 14. 18:30
 4/10 anonim ***** válasza:
hát szerintem a 3. :)
2011. jún. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a 3/4-re szavaznék.
2011. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Logisztika nagyon sokat fog fejlődni a közeljövőben, Mo. nagy logisztikai csomópont lesz.
2011. jún. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előző: én közlekedésmérnök vagyok, és tanulok ilyesmikről. Annyit elmondhatok, hogy Magyarországról már az elmúlt 10 évben is ezt mondták, hogy nagy logisztikai központ leszünk. Sőt, Ferihegy (LisztFerihegy) Ázsia kapuja lesz, stb. Aztán nem. Sőt, az új kormány nem igazán tervezi a közlekedés fejlesztését, márpedig a jelenlegi gyakorlatilag minimális légi áruszállítás, és egyre csökkenő vasúti áruszállítás mellett így nehéz lesz. És autópálya építés sem lesz a következő 4 évben, ez biztos. Ráadásul a logisztikai központokat elsősorban a multik veszik igénybe, hadd ne folytassam.
2011. jún. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És egy multis log.központba nem kell szerinted logisztikus?

Logisztikus akármilyen nagyobb céghez felvesznek, ahol áru szállítás-raktározás van.

2011. jún. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én csak azt mondtam, illetve próbáltam sejtetni, hogy multi ellenesség van. Ott tesznek keresztbe nekik, ahol tudnak. Különadók, büntetések, stb. Ezek után tudod mikor fognak építeni log.kp-okat ide. De ezeknek meg pont az az egyik előnyök, hogy minimális mennyiségű ember dolgozik ott.

Egyébként tisztában vagyok vele, hogy milyen lehetőségek vannak logisztikusként. És mivel tudom, hogy egy cég nyilván előbb foglalkoztat egy BME-n végzett logisztikust, mint egy okj-st, ezért én nem javaslom.

De ezt nem kell megfogadni, ez mindössze az én véleményem.

2011. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gépgyártással mindenképp

Nálunk van egy ilyen szakiskola és sok haverom végez ott. Simán találnak munkát. 850-es órabér van a kezdőknek.

Lehet h nincs igazam ez a véleményem.:)

2011. jún. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!