Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan és mikor tudhatom meg...

Hogyan és mikor tudhatom meg az emelt szintű érettségim eredményét?

Figyelt kérdés
Tavaly már elballagtam, szóval nem a sulimban mondják meg. Azt hiszem, meg kellett volna kérdeznem, mikor szóbeliztem, de akkor nem jutott eszembe...
2011. jún. 2. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem hívd fel a sulit, és megmondják. :)

bár én úgy tudom, hogy az emelt szóbelik utolsó napján lesz valami eredményhirdetés este... bár nem tudom, hogy ez az emelteknél tényleg így van-e....

2011. jún. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hol jelentkeztél érettségire? Ha az Oktatási Hivatalnál akkor a levélben amit küldtek benne van. Ha iskolában jelentkeztél akkor hívd a sulit, ők megmondják neked, mert szerintem mindenhol máskor van.

Nekem a Oh küldött egy levelet, hogy júni. 28-án vehetem át a tanúsítványt. Akkor tudom meg majd az eredményemet is.

2011. jún. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is kaptam levelet, most néztem meg, nekem is 28-a van rajta. De hát ezt egy kicsit sokallom, ahhoz képest, hogy a gimisek elvileg már 16-a körül megtudják...
2011. jún. 2. 21:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk gondolom meg kell várni az egésznek a végét. Akkor egységesen megcsinálják mindenkiét. Én is soknak tartom, de ez van sajnos, addig meg majd izgulhatunk. :(;)
2011. jún. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hm, hát akkor ez van. :) Te miből emelteztél?
2011. jún. 3. 07:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Egészségügyi alapismeretekből. Eddig az írásbelim van meg, hétfőn lesz a szóbeli. :)
2011. jún. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És te?
2011. jún. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Földrajzból. Nekem tegnap már megvolt a szóbelim. Szorítok hogy sikerüljön! :)
2011. jún. 3. 10:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Köszi! :)

De jó neked, hogy már túl vagy rajta! Hogy érzed milyen lett?

2011. jún. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Háát szerintem egész jó. Bár izgalmamban elfelejtettem, hogy térképen kell közben mutogatni, így ezért biztos fognak levonni pontot, de összességében jónak érzem. :) Majd írj te is, hogy milyen lett. :)
2011. jún. 6. 10:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!