Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek tanuljak informatika...

Minek tanuljak informatika témakörön belül?

Figyelt kérdés

Igazából mindenhez értek alacsony szinten, 1 pici php, 1 pici html , 1 pici python, 1 picit több delphi, de egyiket se tudom olyan szinten hogy el tudjak vele helyezkedni. Mind-mind 1 apró fellángolás volt, de hamar lemondtam a megtanulásukról.


Most 17,5 vagyok, jövőre érettségi, mivel közepes tanuló vagyok nem valószínű hogy bírnám a felsőoktatás tempóját és hamar kiesnék onnan.


A kérdésem tehát mit lenne érdemes tanulnom, ami még menne is, és el tudnék vele helyezkedni? Végtelen sok rendszergazda, és programozó van már, ami egyébként is folyamatos továbbképzést igényel. Nem szeretnék szüleimen élősködni:/

Tanulni pedig lusta vagyok.


2011. máj. 22. 21:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!