Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biomérnök vagy Nemzetközi...

Biomérnök vagy Nemzetközi gazdálkodás?

Figyelt kérdés
Igazából orvosnak készültem, de a kémiát elrontottam, tehát annak lőttek.Döntenem kéne, hogy a biomérnököt (DE) vagy a Nemzetközi Gazdálkodást(ME) tegyem előbbre. a pontom mind a kettőhöz megvan/meglesz, de nem tudom melyiket érdemesebb elvégezni?Melyiknél erősebb a matek?Melyikkel lehet elhelyezkedni jobban?Melyik keres többet?Előre is Köszönöm a segítséget.
2011. máj. 20. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem tudom, hogy jutottál arra az elhatározásra, hogy e kettő közül válassz :) A két szaknak kb. semmi köze nincs egymáshoz.

Én mindenesetre a biomérnökit ajánlanám neked. Szerintem jobban az elhelyezkedési esélyek, mert mérnökökből nagy hiány van, így keresettek.

A képzésről: a matek erősebb a biomérnököknél. A biomérnökök inkább a vegyészmérnökökhöz hasonlítanak, mint a biológusokhoz. Tehát a kémia elég alapvető tárgyuk lesz, és nagyon sok laborjuk is lesz. (Mondjuk ezt konkrétan a BME-ről írom, de szerintem sok helyen ugyanígy van.)

2011. máj. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előzővel, és én is azt javaslom.
2011. máj. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez olyan mintha azt kérdezném, hogy a traktor vagy a csillagszóró..? :D
2013. jan. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!